bFt HAKKINDA

bft

BURAK FATiH TANRIKULU,2008 YILINDA ESKiŞEHiR ANADOLU ÜNiVERSiTESi-MiMARLIK VE TASARIM FAKÜLTESi VE ALMANYA HAWK UNiVERSiTESi MiMARLIK FAKÜLTESi;İÇ MiMARLIK LiSANS BÖLÜMÜNDEN İÇ MiMAR OLARAK MEZUN OLMUŞTUR.

ALMANYA HAWK ÜNİVERSİTESİNDE BURSLU OLARAK MİMARLIK VE İÇ MİMARLIK ÜZERİNE EĞİTİM ALMIŞTIR.

ASKERLiK GÖREViNi 2009 YILINDA,HAVA HARP OKULU PROJE GRUBUNDA TAMAMLAYAN TANRIKULU,OKUL YILLARINDAN BAŞLAYARAK, BiRÇOK TASARIM PROJE VE UYGULAMARA iMZA ATMIŞ; TİMEOUT DESİGN MİMARLIK TARKAN ÖNAL BÜNYESİNDE ÇEŞİTLİ MİMARİ PROJELER ve İÇ MİMARİ TASARIM PROJELERİNDE; AYNI ZAMANDA MOBİLYA,ÜRÜN TASARIMLARINDA GÖREV ALMIŞ VE UYGULAMA ALANINDA ÇALIŞMIŞTIR.

MODEKO 2013 FUARINDA TASARIMLARIYLA 2.CİLİK ÖDÜLÜ ALMIŞTIR.

FARKLI SEÇKiN ŞiRKETLERDE ÇALIŞARAK MESLEKi AÇIDAN YETERLi DENEYiMi KAZANDIKTAN SONRA MiMARi, iÇ MiMARi, ÜRÜN TASARIMLARINI VE ÇALIŞMALARINI BiR iSiM ALTINDA TOPLAMAYA KARAR VERMiSTiR. BABA MESLEĞi MÜTTEAHHiTLiĞi DE DEVAM ETTiRMEKTEDiR.

FARKLI ÖLÇEKLi MEKAN VE MiMARi TASARIMLARINDA (OTEL,OFİS,SHOWROOM,MAĞAZA, KAFE ,RESTORAN,BAR,CLUB, KONUT,VİLLA,MUTFAK,MOBİLYA,BANYO,BANKA,HASTANE,PEYZAJ DÜZENLEMELERİ,MÜZE,FUAR STANDLARI,TV STÜDYOLARI,KUAFÖR SALONLARI,SPA, FİTNESS SPOR SALONLARI,ÜRÜN TASARIMLARI,MİMARİ CEPHE TASARIMLARI,ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, EĞİTİM TESİSLERİ TASARIMLARI, EĞLENCE VE SOSYAL TESİSLERİN TASARIMLARI, 3 BOYUTLU GÖRSELLEŞTİRMELER VE UYGULAMA ÇİZİMLERİYLE…) VE HAYALLERİNİZDE NE VARSA…ÖZGÜN PROJE TASARIMLARI VE UYGULAMALARI SUNMAKTA, ÇALIŞMA HAYATINA KURDUĞU bFt MİMARLIKTA İÇ MiMAR OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.